Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

- Warsztaty Familijne "Co wiesz o sztucznej inteligencji?"

Warsztaty Familijne "Co wiesz o sztucznej inteligencji?"

Zapraszamy do udziału w pierwszych w tym roku i długo wyczekiwanych Warsztatów Familijnych

Czy Twoje dziecko chce dowiedzieć się więcej o ekscytującym świecie sztucznej inteligencji? Przedstawiamy nowy temat naszych Warsztatów Familijnych, które mają na celu pomóc uczestnikom zajęć odkrywać potęgę sztucznej inteligencji świetnie się przy tym bawiąc.

W ramach warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym ona jest i poznają jej wykorzystanie na co dzień. Poznają czym jest programowanie, a wszystko to w towarzystwie robota edukacyjnego Photon. Wszystkie pary stworzą też własnego robota.

Warsztaty Familijne to zajęcia opracowane z myślą o wspólnej pracy dziecka z dorosłym – mogą to być zarówno rodzice, dziadkowie jak i inne osoby dorosłe. Duety wspólnie przeprowadzają doświadczenia, testują i szukają odpowiedzi na trudne pytania.

Podczas zajęć uczestnicy znajdują rozwiązania wielu zagadek. Sami zadają pytania i szukają na nie odpowiedzi. Każde zajęcia są poświęcone innej dziedzinie i każde zachęcają do uważnego obserwowania otaczającego nas świata. Uwrażliwiają, zmuszają do refleksji, pobudzają ciekawość i kreatywność dziecka. Praca w towarzystwie rodzica lub opiekuna, sprawia, że dziecko chce się „wykazać”, a dorosły ma możliwość obserwacji procesu zdobywania przez dziecko wiedzy.

Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie pod nr tel. 798 386 894, mailowo: biuro@sowa-raciborz.pl, lub osobiście w SOWIE przy

ul. Żorskiej 2.

Koszt zajęć to 30 zł od duetu (dorosły + dziecko pow. 6 lat).

Serdecznie zapraszamy