Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

- Odwiedź strefę SOWA i odbierz voucher do KOPERNIKA

Odwiedź strefę SOWA i odbierz voucher do KOPERNIKA

Z radością informujemy, że Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności w Raciborzu, wspólne z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy przygotowała akcję pn.: Odwiedź strefę SOWA i odbierz voucher do KOPERNIKA. Akcja trwa od piątku 10 czerwca 2022 r. do soboty 29 października 2022 r.

Mechanizm akcji jest prosty:

Przy jednoczesnym zakupie trzech biletów indywidualnych na wystawę SOWA kupujący otrzymuje – razem z biletami – voucher na Wystawy Centrum Nauki Kopernik, zwany dalej Voucherem.

Voucher z wydrukowanym unikalnym kodem można wymienić na bilet wstępu dla jednej osoby na Wystawy w Centrum Nauki Kopernik.

Voucher jest ważny w terminie od 1 lipca do 23 grudnia 2022 r.

Voucher nie jest imienny, nie jest przypisany do konkretnej daty i godziny zwiedzania. Po wymianie na bilet wstępu upoważnia do jednorazowego wejścia na teren Wystaw CNK.

Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. Nie można przedłużyć terminu ważności Vouchera – niewykorzystany w terminie przepada.

Vouchery wydawane są w całym okresie trwania promocji, zgodnie z warunkami niniejszej promocji. Liczba wydawanych voucherów jest ograniczona. Vouchery wydawane będą do wyczerpania puli.